• خوش آمدید!

    خوش آمدید!

    نمــایشگــاه مجــازی شرکــت
    تـولیدی و صنعتـی آرامـان لار
درباره ما

اولین نمایشگاه مجازی آرامان لار
طراح و تولیدکننده تمامی تجهیزات فروشگاهی

در دوره ای که دغدغه ی نوع بشر حفظ سلامت خود و دیگران استو با شوربختی، رعایت دوری دلیل بر دوستی میباشد، برآن شدیم که :به جهت اثبات این مدعا، مجموعه آرامان لار در چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی حضور پیدا نکند.ولیکن با برنامه ریزی گروهی واحدهای مهندسی، R&D و بازاریابی در ساخت و به نمایش گذاردن مصنوعات کاربردی در صنعت فروشگاهی، نمایشگاهی پربار بصورت مجازی در فاصله زمانی 18 لغایت 24 بهمن ماه 1399 برگزار خواهیم کرد و مفتخر خواهیم بود که میزبان حضور سبزتان باشیم.در ضمن چنانچه نیاز به بازدید از محصولات و بررسی کیفی آنها برای هریک از عزیزان موردنظر باشد، نمایشگاه دائمی کارخانه آرامان لار پذیرای تمامی بزرگواران با تعیین وقت قبلی و رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود.

نمایشگاه  مجازی  در سایت رسمی آرامان لار  :   www.aramanlar.com

شماره تماس جهت هماهنگی  بازدید حضوری : 9010  119  0910

A
اولین نمایشگاه مجازی آرامان لار||طراح و تولیدکننده تمامی تجهیزات فروشگاهی

نمایشگاه مجـازی
شرکت تولیدی و صنعتی آرامان لار

خدمات شرکت

به چه خدماتی نیاز دارید؟

شرکت صنعتی آرامان لار از ابتدای طراحی فروشگاه شما تا چیدمان کامل همراه شما می باشد.  این مجموعه با توجه به محصولات موردنیاز شما و فضای موجود، بهترین چیدمان و بهترین محصولات را برای شما مشتریان عزیز طراحی و تولید مینماید و از آنجا که تیم بسیاری قوی جهت طراحی هر آنچه در ذهن شما است دارا میباشد، طبق خواسته شما اقدام به طراحی و تغییرات موردنظر مینماید.

مجموعه آرامان لار با داشتن انواع ماشین آلات پیشرفته، اقدام به تولید محصولات متنوعی برای نیازهای مشتریان خود کرده است و تمامی اقلام تولیدی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند.

طراحی و تولید اختصاصی

تیم مجرب و متخصص طراحی و مهندسی این شرکت، بنا به درخواست مشتری های خود، امکان تولید محصولات خاص و جدید را در حداقل زمان فراهم می آورد.

کیفیت بالای محصولات

یکی از شاخصه های اصلی این شرکت که به گواهی تمامی مشتریان داخلی و خارجی رسیده، کیفیت بالای محصولات و حفظ این کیفیت در گذر زمان میباشد.

تجهیزات پیشرفته

به جهت ارتقا کیفی محصولات و حفظ زیبایی هرچه بیشتر تولیدات ، این شرکت از تجهیزات پیشرفته و به روز اعم از خدمات لیزر ، CNC و خط رنگ پیشرفته  در مصنوعات فلزی و چوبی خود استفاده مینماید.

سرعت در پروسه تولید

با توجه به نیاز سنجی دائم تیم برنامه ریز و بازاریابی شرکت آرامان لار، سایتهای تولید تعریف شده و خط تولید بصورت مستمر در حال آماده سازی تولیدات بوده و به همین جهت در حداقل زمان، کالا تحویل مشتری میگردد.

شرکت تولیدی و صنعتی آرامان لار

طراح، تولیدکننده و تجهیزکننده پروژه های فروشگاهی با بروزترین متدهای دنیا و ایده پردازی های خاص

0

پروژه های انجام شده

0

جوایز و افتخارات

محصولات ما

محصولات نمایشگاهی آرامان لار

امروزه با گسترش فروشگاه های زنجیره ای و همچنین فروشگاه  هایی با فضاهای کوچکتر، نیاز به تجهیزات کاربردی و درعین حال کوچک رو به افزایش میباشد. با توجه به اهمیت این موضوع اکثر کالاهای نمایشگاه 1399 آرامان لار جزو تجهیزات اکونومی بوده که هم صرفه فضایی و هم صرفه اقتصادی دارد.

همچنین تجهیزات لوکس دارای نماهای چوبی نیز در این نمایشگاه برای مشتریان غرفه های خاص در نظر گرفته شده است.

استندها و مصنوعات مفتولی فروشگاهی

تجهیزات فروشگاهی:
استندها و مصنوعات مفتولی فروشگاهی

تجهیزاتی بسیار کاربردی و در انواع متفاوت به جهت سهولت در چیدمان انواع محصولات فروشگاهی

میز صندوق فروشگاهی

تجهیزات فروشگاهی:
میز صندوق فروشگاهی

این دسته محصولات جزو محصولات بسیار مهم در فروشگاه بوده که در ابعاد  مختلف و بسیار متنوع قابل تولید و اجرا میباشند.

تجهیزات مخصوص غرفه های میوه

تجهیزات غرفه:
تجهیزات مخصوص غرفه های میوه

تجهیزاتی زیبا با نمای چوب و یا تلفیق چوب و فلز به جهت ایجاد حس طراوت و تازگی در میوه جات که در ابعاد مختلف و به اشکال دیواری و جزیره طراحی و تولید میگردند.

تجهیزات مخصوص نان و شیرینی

تجهیزات غرفه:
تجهیزات مخصوص نان و شیرینی

در اینگونه تجهیزات، زیبایی و کاربرد بسیار حائز اهمیت میباشد. به همین جهت، استفاده از چوب و فلز برای زیبایی و امکان تغییر در ابعاد این محصولات به جهت کاربرد بهتر انجام میگردد.

ترولی های فروشگاهی

تجهیزات غرفه:
ترولی های فروشگاهی

محصولی بسیار پرمصرف و کاربردی در انواع فروشگاه ها میباشند که در مدلهای متفاوت و رنگ بندی متفاوت قابل اجرا میباشد.

درخواست بازدید حضوری

وبلاگ آرامان لار

آخرین اخبار نمایشگاه